Jak mogę Ci pomóc

Posada dopasowana do Ciebie

Szukając pracy przez portale z ogłoszeniami natrafiasz na wyświechtane frazesy w postaci „młodego i dynamicznego zespołu”, „przyjaznej atmosfery pracy” i „adekwatnych zarobków” i zastanawiasz się jak w tej firmie jest rzeczywiście. Może podpytujesz znajomych o kulturę pracy i zarobki, może czytasz posty na forach i grupach. Daruję Ci tę całą rekrutacyjną szopkę i umówię Cię na rozmowę o posadę, która odpowiada twoim kompetencjom, doświadczeniu i ambicjom.


Negocjacje oczekiwań finansowych

Kandydaci zapytani o oczekiwane zarobki często zaniżają kwotę, aby zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie, albo przeciwnie, podają stawkę, która uniemożliwia pracodawcy podjęcie z nimi współpracy. Codziennie mam kontakt z dużymi ilościami ofert o pracę i z wieloma profilami kandydatów. Orientuję się w stawkach sektora, w którym funkcjonuję, dlatego pomogę Ci dopasować stawkę tak, aby zwiększyć Twoją szansę na zatrudnienie, w taki sposób, abyś jednoczesnie na tym nie stracił.

Zmiana pracy

Częstym czynnikiem powstrzymującym kandydatów przed pójściem do przodu jest lęk przed nieznanym, brak pewności siebie czy nieznajomość rynku, żeby wymienić tylko kilka. Jest to bezdyskusyjnie ważna decyzja i przedstawię Ci argumenty pomocne w jej podjęciu.


selekcja ofert

W wielu wypadkach pracodawcy zakładają, że kandydat będzie posiadał odpowiednie cechy charakteru, mimo, że nie informują o tym w ogłoszeniu. Zawsze dowiaduje się jak najwięcej o oczekiwanych kompetencjach miękkich pracownika i podczas rozmowy z Tobą wspólnie przyglądamy się tym umiejętnościom i decydujemy czy masz to, czy nie, żeby nie marnować niczyjego czasu.

Kluczowe cechy moich rekrutacji

Proces

Dostajesz feedback na bieżąco, począwszy od wysłania aplikacji, po zaproszenie na rozmowę i przyjęcie do pracy.

Jeżeli twoja aplikacja nie przejdzie dalej, na którymś z etapów, też Cię o tym poinformuję.

Click Me!

Podejście

Nie jestem osobą która Cię zatrudnia, ale współpracuje z Tobą w procesie rekrutacji, dlatego nie ma między nami bariery zwierzchnictwa.

Nie faworyzuje ani pracownika ani pracodawcy, staram się osiągnąć maksymalne korzyści dla obu stron.

Click Me!

Kontakt

Nasza relacja nie przekłada się na późniejsze formalne rozmowy z przełożonymi, dlatego możemy rozmawiać otwarcie i na luzie.

Profesionalnie nie znaczy sztywno i bez poczucia humoru.

Click Me!

Prześlij swoją aplikację

ludwikowska@bluehr.pl

BlueHR – Milena Ludwikowska
NIP:8911541101
REGON:361709138
ul. Zgoda 10/9, 81-361, Gdynia.